Bal w Kniei

Aktualność

Końcem sezonu tradycyjnie już zarząd koła Knieja zorganizował zabawę karnawałową, podsumowująca miniony sezon. Oprócz zaproszonych myśliwych wraz z rodzinami nie zabrakło również sympatyków łowiectwa.

Swoją obecnością zaszczycili nas znamienici goście: Łowczy Okręgowy Wiktor Maconii oraz koordynator programu EKEP Dariusz Ślusarczyk.

Na początku imprezy głos zabrał nasz złotousty łowczy, który podziękował myśliwym wyróżniającym się aktywnością w planie pozyskania zwierzyny. Nagrody i uścisk dłoni prezesa otrzymali koledzy Bartek, Raduś, Marian, Jacek i Zbyszek. Serdeczne dziękuje oraz drobne upominki otrzymali również koledzy Waciak i Radek za wielkie zaangażowanie (i cierpliwość) w prace remontowe wykonywane w siedzibie naszego koła. Szczególne dzięki powędrowało do kolegów Bogdana i Piotra, którzy wykonują najbardziej niewdzięczną prace – szacowania szkód.

Łowczy Tomasz przekazał również na ręce kolegi Jacka nietypowe podziękowanie, nie od zarządu koła lecz od mieszkańców Kowar, którzy okazali wdzięczność za zajęcie się niesfornym dzikiem grasującym w biały dzień ulicami ich miasta.

Po oficjalnym wstępie zaczęła się zabawa do białego rana okraszona myśliwskimi daniami i swojskimi napitkami.
W międzyczasie kolega Marian poprowadził konkurs wiedzy myśliwskiej dla Pań, którego zwyciężczynią została młodsza córka naszego skarbnika.

Podczas imprezy odbyła się również prezentacja trofeów byków i kozłów pozyskanych w tym sezonie. Wyróżnione zostały pięknie trofea kolegów: Tomka, Zbigniewa, Radusia, Jacka i Michała.

Do zobaczenia za rok

Darz Bór!

    Napisz komentarz