Walne Zgromadzenie

Aktualność

W niedziele 2 czerwca w siedzibie naszego koła odbyło się Walne Zgromadzenie.

Obrady otworzył stremowany nowa rolą prezes, na szczęście szybko wyręczył go łowczy Tomek, który poprowadził dalszą część spotkania. Zarząd koła otrzymał absolutorium, uchwalono nowe regulacje. Dwóch myśliwych otrzymało honorowe członkostwo naszego koła. Poruszono wiele ważnych dla łowiectwa kwestii, takie jak szkody w uprawach rolnych, sposoby ich ochrony, plan prac gospodarczych oraz  widmo zbliżającej się zarazy (ASF).  Zebrani wyrazili zadowolenie z pracy zarządu w minionym sezonie, szczególnie chwalili nowo powstałą stronę internetowa oraz wdrożony końcem sezonu elektroniczny program do kompleksowej obsługi Koła (Ekep), z rozbudowanym panelem finansowym. Tym ostatnim działem żywo zainteresował się nasz skarbnik Ryszard.

Po skończonych obradach udaliśmy się na obiad, a tam w dobrych nastrojach podsumowaliśmy spotkanie, które należy uznać za bardzo udane i owocne.

Darz Bór

    Napisz komentarz