Bal Myśliwski 2024

Aktualność

To już tradycja, że zwieńczeniem sezonu łowieckiego oraz obchodów imienia naszego patrona św. Huberta jest doroczny Bal Myśliwski, którego w 2024 roku organizatorem było nasze Koło w pięknej scenerii lokalu Perła Zachodu w Siedlęcinie.

Część oficjalną balu poprowadzili Prezes naszego koła Michał Duć, Łowczy Tomasz Cegliński oraz Podłowczy Radosław Sudomirski, którzy z wielką atencją przywitali wszystkich zaproszonych gości, którzy zaszczycili tegoroczny bal swoją obecnością, a w szczególności: szefową Powiatowej Izby Weterynaryjnej oraz wszystkie Panie, kolegów myśliwych, koleżanki diany i pozostałych gości. Po oficjalnym przywitaniu, złożeniu gratulacji i wręczeniu nagród najbardziej zasłużonym w sezonie 2022/23 Łowczy oficjalnym toastem rozpoczął tegoroczny bal Hubertowski.

Wszyscy bawili się wspaniale przy obficie zastawionych stołach i dobrej muzyce, a spektakularny płonący dzik upieczony tradycyjnie w całości, który wjechał w połowie imprezy był niekwestionowanym gwoździem programu.

 

Zdjęcia i tekst: Marta Ciesielska

    Napisz komentarz